Aby móc dokonać zakupu załóż konto lub zaloguj się.

Formy płatności i wysyłki

powrót

I. Koszty wysyłki na terenie Polski.

Za zamówione towary można zapłacić przy odbiorze przesyłki, przelewem (przedpłata), za pomocą płatności elektronicznych. W zależności od wybranej formy płatności oraz sposobu dostawy zamówionych towarów koszt wysyłki wynosi:

 

Wartość zamówienia

Wartość zamówienia

Forma dostawy

powyżej 700 zł netto

poniżej 700 zł netto

Przesyłka kurierska

gratis!

14,50 zł

Przesyłka kurierska

gratis!

19,90 zł

płatna przy odbiorze

 

II. Płatności

1. W przypadku, gdy w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia nie zostanie uregulowana płatność, bądź została dokonana nieprawidłowo, Sklep zastrzega sobie prawo do automatycznego anulowania zamówienia.

2. Płatności za zamówione produkty można dokonać poprzez płatności PayU, przelewem na konto bakowe Sklepu oraz za pobraniem przy odbiorze.

3. Przyjęcie zamówienia do realizacji rozpoczyna się:

a)      w przypadku zamówień opłacanych przy odbiorze - po złożeniu zamówienia,

b)      w przypadku zamówień opłacanych przelewem - po zaksięgowaniu wpłaty na konto Sklepu (podane poniżej),

c)      w przypadku zamówień opłaconych poprzez PayU – w chwili autoryzacji płatności.

4. Wszystkie ceny widoczne na stronie internetowej Sklepu podane są w złotych polskich, w wartościach netto. Ceny te nie obejmują kosztów przesyłki.

5. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

6. Dokument sprzedaży jest zawsze zgodny z ceną sprzedaży obowiązującą w chwili przyjęcia zamówienia do realizacji.

7. Wymagana płatność uwzględnia w szczególności: ceny wszystkich zamówionych egzemplarzy towarów i koszty ustalonej w zamówieniu przesyłki. Sklep może zastosować według swojego uznania, bądź stosuje zgodnie z oświadczeniami upublicznionymi na stronie internetowej Sklepu: rabaty, gratisy lub zniżki.

8. Dane konta bankowego Sprzedającego dla zapłaty za zamówienia:

 

a)      nazwa banku: ING BANK ŚLĄSKI S.A. O/WAŁBRZYCH,

b)      numer konta: 71 1050 1908 1000 0023 0890 8785,

c)      tytuł przelewu: taki jak określony w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia.

 

III. Formy dostawy

1. Zamówione towary są dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy. Koszt dostawy jest zależny od wybranej formy dostawy i ilości zamówionego towaru. Złożenie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne z zaakceptowaniem obowiązującego kosztu dostawy. W wypadku podania przez Klienta nieprawidłowego kodu pocztowego lub innych danych niezbędnych do prawidłowego dostarczenia przesyłki, Sklep zastrzega sobie prawo ponownego przeliczenia opłaty za transport na adres zgodny z prawidłowym kodem pocztowym.

2. W przypadku, gdy Klient składa kilka następujących po sobie zamówień, istnieje możliwość wysłania towarów w jednej paczce, tylko wtedy, gdy, wszystkie zamówienia realizowane są poprzez tą samą formę płatności. O chęci skorzystania z tej możliwości Klient powinien niezwłocznie powiadomić Sklep. Wysyłka towarów pochodzących z kilku zamówień odbywa się po skompletowaniu ostatniego zamówienia, bez względu na pierwotny termin realizacji poprzednich zamówień.

3. Faktura VAT jest dołączana do przesyłki.

4. Kodeks cywilny stanowi, iż w razie przesłania rzeczy sprzedanej za pośrednictwem przewoźnika, Klient obowiązany jest sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia rzeczy lub ubytku, Klient zobowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika informując o tym fakcie Sklep (poprzez spisanie protokołu określającego stan przesyłki, okoliczności powstania szkody oraz podpisanie jednocześnie przez przewoźnika i odbiorcę przesyłki). Sposób badania przesyłki jest uregulowany w ustawie Prawo przewozowe (art. 74 i następne). Ustawodawca przewiduje, iż przyjęcie przesyłki przez odbiorcę bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia przesyłki. Podpis Klienta złożony podczas odbioru przesyłki u kuriera lub listonosza jest traktowany, jako potwierdzenie zgodności zamówienia z zawartością przesyłki.

 

IV. Koszty wysyłki poza terenem Polski.

Prosimy o kontakt w tej sprawie w celu ustalenia szczegółów.

 

 

 

Szybki kontakt

INFOLINIA:

(74) 853 54 94 

Więcej danych kontaktowych  


Szybka wiadomość:
* pole wymagane.