Aby móc dokonać zakupu załóż konto lub zaloguj się.

O nas

powrót
euro time rzetelna firma 

Od 2011-10-04 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

Hurtownia eurotime rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku jako firma rodzinna. W ciągu minionych lat nawiązaliśmy owocną współpracę z najlepszymi producentami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W ofercie posiadamy kilka tysięcy artykułów w różnych rozmiarach i kolorach. Asortyment hurtowni jest ciągle poszerzany.

Jesteśmy dystrybutorem bielizny i wyrobów pończoszniczych renomowanych polskich producentów. Obsługujemy kilkuset kontrahentów głównie z terenu Dolnego Śląska. Towary z naszej oferty sprzedajemy w samoobsługowej hali. Oprócz sprzedaży stacjonarnej systematycznie rozwijamy obsługę klientów za pośrednictwem przedstawicieli handlowych. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową zapewniając dostawy do klienta w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia!

Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment towarów, oryginalne materiały reklamowe, atrakcyjne i systematycznie przeprowadzane akcje promocyjne, fachową obsługę, szybką realizacje zamówień, dogodne warunki handlowe, a dla stałych klientów rabaty i terminy płatności!

Współpraca z nami przyniesie Państwu wiele korzyści, ponieważ możemy zapewnić dostęp do szerokiego asortymentu bielizny i rajstop. Jednocześnie jesteśmy otwarci na sugestie, słuchamy rad i przekazujemy wnioski producentom, aby współpraca była pełna i przynosiła korzyści wszystkim zainteresowanym stronom.

Klientów biznesowych zachęcamy do kontaktu z nami lub odwiedzenia w siedzibie naszej firmy w Świdnicy.

Klientów indywidualnych jak i tych, którzy zainteresowani są zakupem hurtowym zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego.

Szybki kontakt

INFOLINIA:

(74) 853 54 94 

Więcej danych kontaktowych  


Szybka wiadomość:
* pole wymagane.